Головна » Заяви17-09-2014, 09:01
Українська партія закликає негайно скасувати ганебні закони

Українська партія заявляє, що ганебні закони президента Петра Порошенка "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей", які були ухвалені з порушенням процедури голосування та всупереч волі і позиції більшості громадян України - є відвертою зрадою національних інтересів України та тих бійців що на даний час віддають своє життя за волю України!

Українська партія вважає неприпустимим розглядати такі законопроекти під час війни, а тим більше складом Верховної Ради, який допустив початок цієї війни!

Ми будемо ініціювати скликання «З’ЇЗДУ СОЛДАТСЬКИХ ДЕПУТАТІВ» з числа бійців АТО з метою зміни цієї прогнилої системи влади та справжнього покарання винних у загибелі сотень і тисяч українців.  
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів